DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 180 cm kávová aróma
Zamatová roleta 87 x 180 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 180 cm kávová aróma3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Je vo vašej izbe v lete veľmi teplo? Chodíte často spať v inom čase a potrebujete izoláciu od denného svetla? Kávová aróma roleta Velvet je kryt určený na okná izieb. Vďaka nej sa môžete úplne izolovať od vonkajších podmienok a obyvateľov prechádzajúcich popred budovu. Tento model je voľne visiaci a zatemňujúci.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 87 x 180 cm kávová aróma je okenná krytina určená do obývačky, detskej izby alebo spálne. Účinne izoluje od denného svetla. Vďaka nej ľudia, ktorí prechádzajú pred vašou budovou, neuvidia vnútro vášho domu. Roleta sa svojou veľkosťou hodí k tradičným oknám. Látka zo série Velvet je príjemná na dotyk a odolná voči mechanickému poškodeniu. Je to investícia na mnoho sezón. Kávová aróma roleta Velvet je určená na montáž na stenu alebo strop. Sada obsahuje užitočné príslušenstvo a diely. Ovládanie látky je veľmi jednoduché. použijete na to kovovú retiazku. Je vyrobený so starostlivosťou, takže nenaruší vaše usporiadanie okien. Pozrite si aj iné rozmery a modely roliet v našej ponuke.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 570 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 570 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424603 |

1850 + recenzí









