DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 180 cm, oceľový jaseň
Zamatová roleta 87 x 180 cm, oceľový jaseň
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 180 cm, oceľový jaseň3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľovo sivá roleta Velvet sa vyznačuje univerzálnou farbou. Sivá sa hodí okrem iného do moderného a škandinávskeho interiéru. Výrobok vyrobený z polyesteru je nepriehľadný, takže vám poskytne pohodlie v horúcom dni. Blokuje slnečné lúče a dodatočne chráni miestnosť pred zrakmi okoloidúcich alebo susedov.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 87 x 180 cm, oceľový jaseň, vyniká moderným dizajnom. Produkt môžete použiť v minimalistickom dekore. Šedá bude vyzerať skvele aj v škandinávskom aranžmáne. Oceľové tienidlo vytvorí dokonalú kompozíciu s drevenými aj bielymi rámami okien. Roleta série Velvet je vyrobená z polyesteru. Materiál je nepriehľadný, takže chráni interiér pred prehriatím v horúcom dni. Výrobok blokuje svetlo zvonku. Oceľová roleta Velvet ash sa vďaka tomu skvele hodí do spálne, kde vám poskytne komfortné podmienky pre odpočinok. Produkt je určený na invazívnu inštaláciu, ktorú môžete vykonať svojpomocne. K tomu vám pomôže príslušenstvo, ktoré je súčasťou sady.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 870 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 870 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Popiel |
| Kód produktu | 8711439422852 |

1850 + recenzí









