DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 180 cm ruža
Zamatová roleta 87 x 180 cm ruža
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 180 cm ruža3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet rose vám pomôže ukryť sa pred slnečnými lúčmi, ktoré často sťažujú výhľad. Rozmery produktu sú 90 x 180 cm. Zloženie zariadenia vám nezaberie veľa času. Výrobok je vyrobený z polyesteru, ktorý je odolný voči deformácii. Roletu využijete do škandinávskeho alebo glamour interiéru.
Vlastnosti a výhody
Sťažujete sa na slnečné lúče, ktoré sa dostávajú do vašej spálne a preto hľadáte zariadenie, ktoré ho efektívne minimalizuje? Jediné, do čoho musíte investovať, je roleta Velvet 87 x 180 cm ružica. Nainštalujete ho jednoducho a nepotrebujete naň špecialistu. Sada obsahuje všetky diely potrebné na túto činnosť. Produkt môžete namontovať na stenu alebo strop. Rozmery zariadenia sú 90 x 180 cm. Roleta Velvet rose je vyrobená z polyesteru, ktorý je vysoko odolný, takže sa výrobok nedeformuje. Vybavenie je špinavo ružovej farby, ktorá dokonale ladí s anglickým, glamour a vintage štýlom. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie rolety zo série Velvet v mnohých farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 870 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 870 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Rose |
| Kód produktu | 8711439424849 |

1850 + recenzí









