DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 180 cm smaragdová
Zamatová roleta 87 x 180 cm smaragdová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 180 cm smaragdová3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zamatová smaragdová roleta môže byť použitá v spálni. Súkromie a pohodlné podmienky na spánok vám poskytne výrobok z nepriehľadného materiálu. Roleta bude blokovať denné svetlo a svetlo prichádzajúce z vonkajších svetiel. Model tmavého odtieňa využijete v elegantnom usporiadaní miestnosti. Inštaláciu môžete vykonať sami.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 87 x 180 cm smaragd je vybavená kovovou retiazkou. Vďaka nemu si ľahko prispôsobíte výšku poťahu svojim potrebám. Môžete zakryť celé okno alebo len jeho časť, ak chcete do miestnosti vpustiť trochu slnka. Roleta smaragdovej farby je vyrobená z polyesteru. Vďaka tomu si dlho zachová svoj estetický vzhľad a sýtu farbu. Pevný model je nepriehľadný, takže ho môžete použiť vo vašej spálni. Roleta Velvet smaragd vám umožní chrániť miestnosť pred silnými slnečnými lúčmi a svetlom z vonkajších svietidiel. Model vám poskytne aj súkromie. Výrobok je určený pre invazívnu inštaláciu, ktorá zaručuje odolnosť. Roletu si môžete namontovať sami. Sada série Velvet obsahuje potrebné príslušenstvo.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 870 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 870 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Emerald |
| Kód produktu | 8711439424672 |

1850 + recenzí









