DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 240 cm indigo
Zamatová roleta 87 x 240 cm indigo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 240 cm indigo3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Indigová roleta Velvet je vyrobená z polyesteru. Nepriehľadný materiál ochráni interiér pred zrakmi okoloidúcich. Výrobok je určený na balkónové okná, takže dobre poslúži v obývačke aj spálni. Invazívna, ale odolná inštalácia môže byť vykonaná efektívne vďaka príslušenstvu, ktoré je súčasťou súpravy. Tmavomodrý model zdôrazní elegantný charakter aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 87 x 240 cm indigo je vyrobená z nepriehľadného materiálu, ktorý ochráni interiér pred vonkajšími očami. Výrobok je určený na balkónové okná. Môžete ho použiť v obývačke. Roleta série Velvet zamedzí prenikaniu slnečného žiarenia do interiéru, takže sa miestnosť nebude toľko prehrievať. Dobré podmienky budete mať aj na používanie televízora či počítača. Slnko sa nebude odrážať na obrazovke. Žalúzia Velvet indigo dokonale splní svoje funkcie v spálni. Intenzívne slnečné lúče vás nezobudia príliš skoro ráno. Polyesterový model je možné vďaka svojim rozmerom inštalovať invazívnym spôsobom. Montáž zvládnete sami. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť príslušenstvo zo sady. Skontrolujte si aj iné veľkosti indigových roliet.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 870 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 870 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Indigo |
| Kód produktu | 8711439424825 |

1850 + recenzí









