DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 240 cm kávová aróma
Zamatová roleta 87 x 240 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 240 cm kávová aróma3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kávová aróma roleta Velvet je dekoračným prvkom na okno, ktorý minimalizuje prenikanie slnečných lúčov do bytu. Inštalácia je jednoduchá. Rozmery produktu sú 90 x 240 cm. Jeho výšku si môžete nastaviť pomocou kovovej retiazky. Roleta je odolná voči poškodeniu. Má moderný dizajn.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dekoratívny prvok na veľké balkónové okno, ktorý efektívne zablokuje vstup slnečných lúčov do obývačky? Určite budete potrebovať roletu Velvet 87 x 240 cm kávová aróma. Môžete si ho bez problémov nainštalovať sami. Prvky obsiahnuté v súprave vám pomôžu s touto úlohou. Kovová retiazka sa predĺži a nastaví si výšku, ktorá vám najviac vyhovuje. Rozmery produktu sú 90 x 240 cm. Kávová aróma roleta Velvet sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou a odolnosťou. Je to spôsobené tým, že je vyrobený z polyesteru. Produkt má studený odtieň sivej. Ak chcete interiér trochu zútulniť, naaranžujte ho do pastelových alebo živých farieb. V predajni Castorama nájdete ďalšie rolety zo série Velvet v rôznych farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 870 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 870 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424658 |

1850 + recenzí









