DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 240 cm ruža
Zamatová roleta 87 x 240 cm ruža
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 240 cm ruža3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet rose je určená na balkónové okno. Model je nepriehľadný, takže účinne ochráni interiér pred intenzívnymi slnečnými lúčmi. Roleta dobre poslúži v spálni alebo obývačke. Poskytne vám pohodlné podmienky na spánok a používanie monitora. Ružový model sa bude hodiť do retro interiéru.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 87 x 240 cm ružica je vyrobená z nepriehľadnej látky. Vďaka tomu dobre ochráni interiér aj proti silným slnečným lúčom. Produkt môžete nainštalovať v obývacej izbe, na balkónovom okne. Dobre poslúži aj v spálni, ak tam máte veľké okná. Súkromie vám poskytne zatemňovacia roleta. Taktiež ochráni interiér pred svetlom externých svietidiel, takže budete mať pohodlné podmienky na zaspávanie. Model sa ľahko ovláda. Stačí použiť kovovú reťaz. Roletu Velvet rose je možné inštalovať invazívne. Inštalácia pre vás nebude náročná. Sada obsahuje užitočné príslušenstvo. Roletu v ružovej farbe zapadnete do klasického alebo retro aranžmánu. Pozrite si aj ďalšie farebné varianty modelov zo série Decosol.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 870 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 870 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Rose |
| Kód produktu | 8711439424894 |

1850 + recenzí









