DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 240 cm smaragdová
Zamatová roleta 87 x 240 cm smaragdová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 240 cm smaragdová3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete ochrániť svoju izbu alebo kanceláriu pred okoloidúcimi obyvateľmi alebo spolupracovníkmi? Radi relaxujete v intímnej atmosfére a slnečné lúče často vstupujú do vašej izby? Zamatová smaragdová roleta je dokonalým riešením. Vďaka svojim rozmerom ho môžete namontovať na balkónové okno. Tento model je možné namontovať na stenu alebo strop.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 87 x 240 cm smaragd je určená na montáž na balkónové okno. Môžete to urobiť pomocou častí, ktoré sú súčasťou balenia, vrátane: rukoväte a skrutky. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať rozperné skrutky. Tento model môžete pripevniť na stenu alebo strop, čím vytvoríte odolnú a pevnú konštrukciu. Látku môžete kedykoľvek spustiť pomocou kovovej retiazky. Má estetickú úpravu. Smaragdová roleta Velvet zo série Velvet slúži na oddelenie miestnosti od prechádzajúcich obyvateľov alebo susedov. Okrem toho účinne izoluje interiér od prebytočného slnečného žiarenia. Má funkciu zatemnenia. Vďaka tomu je skvelým riešením do obývačky, spálne či detskej izby. V takýchto podmienkach je oveľa jednoduchšie odpočívať. Pozrite si ďalšie odtiene roliet na stránke predajne Castorama.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 870 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 870 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Emerald |
| Kód produktu | 8711439424726 |

1850 + recenzí









