DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 87 x 240 cm žltá okrová
Zamatová roleta 87 x 240 cm žltá okrová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 87 x 240 cm žltá okrová3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Žltookrová roleta Velvet úspešne odráža slnečné svetlo od balkónového okna a zaisťuje pohodlie pri každodenných činnostiach. Jeho rozmery sú 90 x 240 cm. Proces montáže je mimoriadne jednoduchý. Roletu si nastavíte pomocou kovovej retiazky. Prvok zvyšuje estetiku interiéru. Veľmi ľahko sa čistí.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte osvedčený produkt pre vaše balkónové okno, ktorý bude efektívne odrážať slnečné svetlo? S touto úlohou si najlepšie poradí roleta Velvet 87 x 240 cm žltookrová. Všetko, čo potrebujete na zostavenie, je súčasťou súpravy. Prvok na balkónovom okne môžete nainštalovať sami. Rozmery produktu sú 90 x 240 cm. Ovláda sa pomocou kovovej retiazky a navíjacieho mechanizmu. Roleta Velvet žltá okrová je vyrobená zo zamatovej zatemňovacej látky, ktorá dokonale obmedzuje množstvo slnečného žiarenia a umožňuje zachovať súkromie. Má medovo žltú farbu, ktorá sa perfektne hodí do klasických a vintage interiérov. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie rolety zo série Desocol, v mnohých farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 870 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 870 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | žltá |
| Farba | okrová |
| Kód produktu | 8711439424580 |

1850 + recenzí









