DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazénové príslušenstvo
- Záplata na opravu bazénovej fólie
Záplata na opravu bazénovej fólie
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záplata na opravu bazénovej fólie3-7 dní10,05 €8,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Náplasť na opravu bazénovej fólie umožňuje efektívne odstrániť prípadné poškodenia, ktoré môžu nastať pri každodennom používaní. Výrobok je vyrobený z pevného materiálu, vďaka čomu je odolný. Náplasť sa ľahko aplikuje, takže ju môžete rýchlo použiť aj sami bez toho, aby ste si museli najať špecialistu.
Vlastnosti a výhody
Náplasť na opravu bazénovej fólie umožňuje vykonávať drobné opravy svojpomocne. Výrobok je vyrobený z odolného materiálu, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu, ktoré môže nastať pri každodennom používaní bazéna. Náplasť sa veľmi jednoducho inštaluje, takže potrebné činnosti zvládnete v krátkom čase aj sami, bez nutnosti volať profesionálnu firmu poskytujúcu služby v tejto oblasti. Produkt tiež umožňuje ušetriť peniaze - rýchlym zaplátaním diery nemusíte míňať na novú fóliu. Okrem toho vám oprava netesnosti umožní využívať bazén prakticky bez prerušenia, čo je dôležité najmä pre majiteľov vonkajších bazénov, ktorých používanie je obmedzené na krátku sezónu.
- Určené na opravu netesností vo vinylovej fólii
- Náplasť je možné zapichnúť do vody
- Sada obsahuje 5 náplastí
- Vhodné na lepenie priamo vo vode
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 0,7 cm |
| šírka (cm) | 9,8 cm |
| výška (cm) | 14 cm |
| séria | Grafit |
| Zahrnuté | 5 náplastí |
| Hmotnosť (kg) | 0,02 kg |
| Farba | Transparentné |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908226680523 |

1850 + recenzí








