DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazénové príslušenstvo
- Zastrešenie bazénu Bestway 549 cm
Zastrešenie bazénu Bestway 549 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zastrešenie bazénu Bestway 549 cm3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kryt |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka produktu | 5550 mm |
| Šírka produktu | 5550 mm |
| Hmotnosť produktu | 5142 g |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 6942138951660 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí










