DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Záclony a závesy
- Zatemňovací záves Vestris 140 x 260 cm krémový
Zatemňovací záves Vestris 140 x 260 cm krémový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zatemňovací záves Vestris 140 x 260 cm krémový3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krémový zatemňovací záves Vestris je špičkový produkt, ktorý ozdobí vaše okná. Spája vysokú funkčnosť s rafinovaným dizajnom. Vďaka nemu môžete presnejšie regulovať množstvo svetla vstupujúceho do miestnosti. Najlepšie poslúži vo vašej spálni a detskej izbe, no môžete si ho zavesiť kdekoľvek v byte.
Vlastnosti a výhody
Zatemňovací záves Vestris 140 x 260 cm krémový je elegantný dekoratívny prvok, ktorý dodá hrejivý charakter vášmu interiéru. Má jemný odtieň, ktorý skvele poslúži v škandinávskych a priemyselných dizajnoch. Napriek jemnej farbe záves dokonale odráža prebytočné slnečné svetlo. Vďaka tomu môžete výrazne znížiť teplotu vo vašom byte. Toto je obzvlášť dôležité v lete. O nepresvetlenie miestností sa postará aj zatemňovací záves Vestris v krémovom odtieni. To je pre spálňu kľúčové. Ak vám intenzívne svetlo za oknom doteraz prekážalo, pri tomto produkte na takúto nepríjemnosť určite zabudnete. Po zakrytí okien bude miestnosť príjemne tmavá.
- Dlhotrvajúca farba
- Jednoduché čistenie
- Jednoduché nastavenie dĺžky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záves |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 2600 mm |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| Priemer zodpovedajúcej záclonovej tyče | 28 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Hmotnosť závesu | Ťažký |
| Počet závesov | Slobodný |
| Zahrnuté | Priechodky |
| Hmotnosť produktu | 1000 g |
| Effect | Pletený efekt |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | krémová |
| Materiál | Polyester (PES) |
| Štýl | Hladký |
| Kód produktu | 3663602683223 |

1850 + recenzí











