DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Záclony a závesy
- Záves Baltha 140 x 300 cm čierna
Záves Baltha 140 x 300 cm čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záves Baltha 140 x 300 cm čierna3-7 dní31,62 €25,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny záves Baltha je elegantný a funkčný dizajnový doplnok interiéru. Bude dobre fungovať v každej miestnosti vo vašej domácnosti. Vyznačuje sa vysokou presnosťou spracovania. Produkt je pripravený na zavesenie, takže nemusíte robiť žiadne ďalšie úpravy na mieru. Záclony Baltha ponúkajú širokú škálu farieb, ktoré sa dajú prispôsobiť rôznym interiérom. Všetky návrhy dekorácií okien nájdete v predajni Castorama.
Vlastnosti a výhody
Záves Baltha 140 x 300 cm čierny je aranžérsky prvok pripravený na zavesenie. Látka je dostatočná na to, aby poskytla súkromie v miestnosti a skryla ju pred slnkom. Je vyrobený z kvalitnej bavlny. Materiál je príjemný na dotyk a pôsobí veľmi esteticky. Čierny záves Baltha má volánový prúžok, ktorý mu dodáva šarm. Je pripevnený páskou, vďaka čomu pôsobí veľmi elegantne. Tento typ dekorácie bude ideálny pre obývaciu izbu, jedáleň alebo spálňu. Čierna farba bude zaujímavým kontrastom k svetlejším doplnkom a nábytku. Je tiež štýlovým základom pre ďalšie doplnky a rastliny. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších možností záclon Baltha.
- Záves s volánovým popruhom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záves |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 3000 mm |
| Hrúbka produktu | 0,5 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Štandardné | BCI |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| séria | Baltha |
| Typ tkaniny | Bez základu |
| Hmotnosť závesu | Priemerný |
| Počet závesov | Slobodný |
| Odolný voči hrdzi | Žiadna odolnosť proti hrdzi |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Zahrnuté | Záves s volánovým popruhom |
| Effect | Pletený efekt |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Bavlna |
| Štýl | Hladký |
| Vzor | Jednofarebná |
| Kód produktu | 5059340286020 |

1850 + recenzí









