DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Zip Sęlaty Dubová podlahová doska, lakovaná, 1,45 m2
Zip Sęlaty Dubová podlahová doska, lakovaná, 1,45 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zip Sęlaty Dubová podlahová doska, lakovaná, 1,45 m23-7 dní42,04 €34,18 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Akýsi balík | Balenie |
| Marka | PSČ |
| Dĺžka produktu | 1215 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Šírka produktu | 170 mm |
| Typ predajnej jednotky | Balíček |
| Západkový systém | Západkový systém |
| Farba | Drevo |
| Hmotnosť (kg) | 12 kg |
| Kód produktu | 5907637933129 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











