DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahové dosky
- Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Dub Natura 3,08 m2
Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Dub Natura 3,08 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Dub Natura 3,08 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dýhovaná podlahová doska Zip Dąb Natura je vyrobená z HDF a prírodnej dyhy. Povrch výrobku je dodatočne chránený UV lakom. Masívny obklad si zachová svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Doska bude fungovať dobre v miestnostiach s vysokou prevádzkou. Využijete ho v obývačke, kuchyni či predsieni.
Vlastnosti a výhody
Dyhovaná podlahová doska Zip Dąb Natura 3,08 m2 sa vyznačuje prirodzeným, svetlým odtieňom. Teplú farbu obkladu je možné zakomponovať do moderného alebo škandinávskeho aranžmánu. Podlaha Beskidzka bude dobre fungovať doma, v miestnostiach s vysokou intenzitou dopravy. Dosky môžete nainštalovať v obývacej izbe, spálni alebo predsieni. Dobre poslúžia aj v kuchyni. Dýhované podlahové dosky Zip Dąb Natura je možné použiť vo verejných budovách a v miestnostiach s nízkou intenzitou dopravy. Výrobok je vyrobený z HDF a prírodnej dyhy. Povrch dosky je chránený lakom. Výrobok je možné použiť v miestnostiach s podlahovým kúrením. V našej ponuke nájdete aj ďalšie farebné varianty Zipboardov.
- Vysoko odolný proti oderu
- Tepelná vodivosť: 0,033 (m2K/W)
- Tepelný odpor 0,255 (W/Mk)
- Tvrdosť 7,96 kg/mm2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vrstvené a pevné podlahové dosky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | PSČ |
| Dĺžka produktu | 2445 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Pokrytie | 3,08 m² |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Vhodný typ podlahy | Drevené podlahy |
| Typ predajnej jednotky | Balíček |
| Druhy | dub |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Dub Príroda |
| Hmotnosť produktu | 24 kg |
| Kód produktu | 5907637933587 |

1850 + recenzí









