DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahové dosky
- Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Floor Oak Nature olejovaná 1,52 m2
Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Floor Oak Nature olejovaná 1,52 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Floor Oak Nature olejovaná 1,52 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte ten správny materiál na pevnú a prírodnú podlahu? Na tento účel sa výborne hodia olejované dubové dosky Natura. Dokonca ho môžete pripevniť aj na podlahové kúrenie. Má vysokú odolnosť proti oderu a preliačinám. Jeho inštalácia je rýchla a efektívna a získate estetický povrch pripravený na ďalšiu dekoráciu.
Vlastnosti a výhody
Dýhovaná podlahová doska Dub Natura, olejovaná, je kvalitný výrobok, ktorý poslúži na konečnú úpravu Vášho interiéru. Môžete to urobiť rýchlo a efektívne. Prírodné drevo a farba sa premietajú do estetického vzhľadu miestnosti, ako aj do odolnosti voči poškodeniu. Podlaha Beskidzka je poľského pôvodu a výrobok je ekologický. Podlahová doska Dub Natura olejovaná 1,52 m2 je určená aj na podlahové kúrenie. Vďaka tomu môžete dokončiť obytné aj úžitkové miestnosti. Materiál je odolný voči preliačinám a oderu a jeho montáž nebude problém. Vyrobené z prírodného dreva tiež zaisťuje, že podlaha má nadčasový vzhľad. Hľadáte ďalšie dosky na montáž? Pozrite si zvyšný sortiment v našej predajni Castorama.
- Vysoká odolnosť proti preliačinám a oderu
- Rýchla montáž
- Tepelná vodivosť: 0,033 (m2K/W)
- Tepelný odpor 0,255 (W/Mk)
- Tvrdosť 7,96 kg/mm2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vrstvené a pevné podlahové dosky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | PSČ |
| Dĺžka produktu | 1205 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Pokrytie | 1,52 m² |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Vhodný typ podlahy | Drevené podlahy |
| Typ predajnej jednotky | Balíček |
| Druhy | dub |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Dub Príroda |
| Hmotnosť produktu | 2 kg |
| Kód produktu | 5907637933389 |

1850 + recenzí










