DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahové dosky
- Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Orech americký 1,52 m2
Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Orech americký 1,52 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zipsová dyhovaná podlahová doska Beskidzka Orech americký 1,52 m23-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Do klasického aranžmánu sa hodí dyhovaná doska Zip American Walnut. Používajte výrobok bezpečne v miestnostiach s vysokou intenzitou dopravy. Doska vyrobená z HDF je pokrytá lakom, vďaka čomu je odolná voči zničeniu. Masívny obklad využijete v miestnosti s podlahovým kúrením.
Vlastnosti a výhody
Dýhovaná podlahová doska Zip Americký orech 1,52 m2 je určená pre použitie v domácnostiach a verejných budovách. Podlahu Beskidzka využijete vo svojom byte, napríklad v obývačke, spálni alebo kuchyni. Dobre funguje v miestnostiach s vysokou návštevnosťou, takže ho využijete aj v predsieni. Doska je vyrobená z HDF a prírodnej dyhy a jej povrch je upravený lakom. Poľský výrobok je odolný voči oderu, takže si zachová estetický vzhľad po celé roky. Dýhovaná doska Zip American Walnut je ideálna do miestností s podlahovým kúrením. Inštalácia obkladu nebude náročná vďaka zámku V3. Produkt značky Zip vyniká tmavým odtieňom. Dosky budú dobre fungovať v klasickom usporiadaní.
- Vysoko odolný proti oderu
- Tepelná vodivosť: 0,033 (m2K/W)
- Tepelný odpor 0,255 (W/Mk)
- Tvrdosť 7,96 kg/mm2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vrstvené a pevné podlahové dosky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | PSČ |
| Dĺžka produktu | 1205 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Pokrytie | 1,52 m² |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Vhodný typ podlahy | Drevené podlahy |
| Typ predajnej jednotky | Balíček |
| Druhy | Americký orech |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Americký orech |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Kód produktu | 5907637933150 |

1850 + recenzí










