DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahové dosky
- Zipsová dyhovaná podlahová doska Podłoga Beskidzka Dąb Experience 1,52 m2
Zipsová dyhovaná podlahová doska Podłoga Beskidzka Dąb Experience 1,52 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zipsová dyhovaná podlahová doska Podłoga Beskidzka Dąb Experience 1,52 m23-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dýhovaná podlahová doska Zip Dąb Experience je vyrobená z HDF a prírodnej dyhy. Výrobok je oteruvzdorný, takže ho pokojne môžete použiť aj v hale s vysokou návštevnosťou. Masívny obklad má svetlý odtieň. Dosky môžete použiť v modernom alebo škandinávskom usporiadaní. Inštalácia pre vás nebude náročná.
Vlastnosti a výhody
Dyhovaná podlahová doska Zip Dąb Experience 1,52 m2 nespôsobí žiadne ťažkosti pri montáži vďaka špeciálnemu zámku V3. Na výrobu obkladu bola použitá HDF a prírodná dyha. Vďaka tomu je doska odolná. Výrobok je pokrytý lakom, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu pred poškodením. Dyhovaná podlahová doska Zip Dąb Experience je odolná voči oderu. Vďaka tomu ho môžete použiť v miestnostiach s vysokou návštevnosťou, napríklad v predsieni alebo obývačke. Podlahy Beskidzka je možné použiť v miestnostiach s podlahovým kúrením. Doska značky Zip vyniká svojou žiarivou farbou, ktorá sa bude dobre vynímať v modernom a škandinávskom aranžmáne. V našej ponuke nájdete aj tmavšie varianty dyhovaného obkladu.
- Vysoko odolný proti oderu
- Tepelná vodivosť: 0,033 (m2K/W)
- Tepelný odpor 0,255 (W/Mk)
- Tvrdosť 7,96 kg/mm2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vrstvené a pevné podlahové dosky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | PSČ |
| Dĺžka produktu | 1205 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Pokrytie | 1,52 m² |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Vhodný typ podlahy | Drevené podlahy |
| Typ predajnej jednotky | Balíček |
| Druhy | dub |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Oak Experience |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Kód produktu | 5907637933365 |

1850 + recenzí










