DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- 1 a 1/4 palcový spätný ventil
1 a 1/4 palcový spätný ventil
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
1 a 1/4 palcový spätný ventil3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mosadzný ventil je súčasťou inštalácie vykurovania, vody alebo kanalizácie. Jeho funkciou je umožniť kvapaline prúdiť jedným smerom. Môže byť namontovaný v rôznych polohách - vertikálne, horizontálne alebo diagonálne, čo uľahčuje prispôsobenie požiadavkám inštalácie. Výrobok je vyrobený z odolných komponentov - nehrdzavejúcej ocele a mosadze
Vlastnosti a výhody
Spätný ventil vyrobený z mosadze je prvok, ktorý sa používa pri vytváraní vodovodných, vykurovacích a klimatizačných zariadení. Umožňuje kvapaline prúdiť v systéme iba jedným smerom. Je automatický, čo znamená, že sa otvára a zatvára nezávisle pod vplyvom tlakového rozdielu v inštalácii. Pretože je možné ho namontovať vertikálne, horizontálne a šikmo, uľahčuje prispôsobenie inštalačnému systému a usporiadaniu stien. Má prítlak a pružinu z nehrdzavejúcej ocele. Mosadzný kolík zaisťuje pevnosť a odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Prvok je na výber v dvoch variantoch, ktoré sa líšia veľkosťou pripojovacieho závitu. Sortiment zahŕňa aj ďalšie prvky potrebné pre prevádzku vykurovacích a klimatizačných zariadení
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 60 mm |
| Šírka produktu | 60 mm |
| Výška produktu | 85 mm |
| Maximálna teplota vody | 90 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 25 bar |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Hmotnosť produktu | 0,65 kg |
| Kód produktu | 5907695670240 |

1850 + recenzí








