DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Kolená
- 1/2" čierne koleno
1/2" čierne koleno
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
1/2" čierne koleno3-7 dní2,23 €1,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrutkové koleno bude užitočné v každej obytnej a verejnej budove. Je určený na efektívne pripojenie vodovodných stavieb. Je odolný voči korozívnym účinkom vlhkosti a vysokým teplotám, pretože je vyrobený z temperovanej liatiny. Je precízne dokončená, takže je mimoriadne tesná.
Vlastnosti a výhody
Skrutkové koleno je dôležitou súčasťou vodovodného systému umožňujúceho efektívne spojenie prvkov tejto konštrukcie. Jeho použitie umožňuje efektívne zásobovanie miestností vodou, takže bude užitočné v obytných aj verejných budovách. Koleno je vyrobené z temperovanej liatiny, preto sa vyznačuje dlhou životnosťou. Dá sa použiť nielen na prúdenie tekutín, ale napríklad aj vodnej pary, pretože je odolný voči škodlivým vplyvom vysokej teploty. Vyznačuje sa jednoduchou štruktúrou, takže aj s minimálnymi skúsenosťami s týmto typom práce ho môžete úspešne nainštalovať sami. Naša ponuka obsahuje rôzne typy kolien, ale aj spojky a T-kusy, takže si úspešne vyberiete produkt, ktorý najlepšie splní vaše očakávania.
- Vysoko kvalitné materiály
- Odolnosť proti vlhkosti
- Odolnosť voči vysokej teplote
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Rohový | 90° |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ½" |
| Maximálna prevádzková teplota | 120 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 25 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -20 °C |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907465160278 |

1850 + recenzí









