DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



1/2'' statív 8 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
1/2'' statív 8 ks.3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Statív je jedným z prvkov systémov kvapkovej závlahy alebo mikrozávlahy, vrátane podzemných. Je vyrobený z plastu, je odolný, stabilný a odolný voči UV žiareniu. Má dvojročnú záruku. Statív vám umožní bezpečne pripevniť hlavnú rúrku a hlavnú hadicu k zemi. Vďaka statívu môžete jednoducho zavlažovať svoju záhradu alebo pozemok.
Vlastnosti a výhody
1/2'' statív Rainjet je určený na montáž prvkov závlahového systému vo vašej záhrade alebo pozemku. Výrobok je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý zaisťuje odolnosť a bezpečné používanie. Statív je odolný voči UV žiareniu a má dvojročnú záruku. Vďaka nemu môžete bezpečne pripevniť hlavný vrch. Stojan 1/2" je vhodný pre kvapkové alebo mikrozávlahové systémy vrátane podzemných. Je určený pre malé aj veľké záhrady. Vytvára stabilné konštrukcie. Stojan Vám pomôže bezpečne pripevniť hlavnú 1/2" hadicu na pôdu v záhrade alebo na pozemku. Vďaka tomuto zariadeniu vytvoríte zavlažovací systém prispôsobený potrebám vašich rastlín.
- Odolnosť voči UV žiareniu
- 2 roky záruka
- Umožňuje bezpečnú montáž hlavného potrubia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pin |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 147 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Priemer produktu | 24 mm |
| Šírka produktu | 31 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 70 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625910908 |

1850 + recenzí









