DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Komínové čiapky
- 100 mm DA-OC priezor
100 mm DA-OC priezor
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
100 mm DA-OC priezor3-7 dní18,39 €14,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prístrešok je určený na montáž na keramické komíny. Plní mimoriadne dôležitú funkciu – zodpovedá za zabezpečenie dostatočného ťahu v komínovej inštalácii. Zároveň zakrýva káblový vstup a chráni ho pred dažďom a snehom. Je vyrobený z pozinkovaného plechu, vďaka čomu je vysoko odolný a odolný voči poškodeniu
Vlastnosti a výhody
Strecha bude slúžiť ako dokončovací prvok pri vytváraní efektívnej vykurovacej inštalácie vo vašej domácnosti. Produkt si môžete sami namontovať na keramický komín - jeho inštalácia je jednoduchá, pretože ide o nasúvací model. Účelom striešky je chrániť komínový prieduch proti dažďu a snehu, ale umožňuje aj efektívnejšiu prevádzku celého systému. Využíva silu vetra na podporu ťahu v kábli a zároveň minimalizuje riziko spätného ťahu. Výrobok je vyrobený z pozinkovaného plechu, takže si zachová svoje vlastnosti aj pri vystavení poveternostným vplyvom. Náš sortiment obsahuje aj baldachýny v iných veľkostiach, takže si jednoducho vyberiete model, o ktorý máte záujem
- Jednoduchá montáž
- Odolný
- Nitované spoje
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka listu materiálu | 0,5 mm |
| Priemer produktu | 100 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803626640 |

1850 + recenzí








