DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Komínové čiapky
- 110 mm DA-OC priezor
110 mm DA-OC priezor
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
110 mm DA-OC priezor3-7 dní18,39 €14,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Baldachýn Vás určite uspokojí svojou vysokou funkčnosťou a estetickým vzhľadom. Umiestnený na keramickom komíne bude dokonalým zavŕšením strechy a zlepší fungovanie komínového systému. Zachová primeraný ťah v inštalácii a ochráni vstup do komína pred snehom a dažďom. V našej ponuke nájdete aj modely s inými technickými parametrami
Vlastnosti a výhody
Strechu môžete použiť pri vytváraní vykurovacej inštalácie vo vašej domácnosti. Vďaka nemu vytvoríte atraktívnu vrchnú časť pre váš keramický komín a zároveň zabezpečíte správny chod celého systému. Špeciálna konštrukcia strechy umožňuje využiť silu vetra na vytvorenie správneho ťahu v komínovom prieduchu. Strecha zároveň zakrýva jej vtok a chráni systém pred snehom a dažďom. Zasúvací model sa ľahko montuje, takže úlohu zvládnete aj sami. Pozinkovaný plech má vysoké parametre odolnosti, takže výrobok zostane funkčný dlhšie. V ponuke sú aj baldachýny v iných veľkostiach a ľahko si vyberiete variant, aký potrebujete
- Jednoduchá montáž
- Odolný
- Nitované spoje
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka listu materiálu | 0,5 mm |
| Priemer produktu | 110 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803626657 |

1850 + recenzí








