DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Komínové čiapky
- 120 mm DA-OC priezor
120 mm DA-OC priezor
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
120 mm DA-OC priezor3-7 dní20,02 €16,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieška je určená na ukončenie komínového prieduchu - uzáver ochráni jeho vstup pred dažďom a snehom a zabezpečí dostatočný ťah v inštalácii. Výrobok je vyrobený z pozinkovaného plechu a dobre sa s ním pracuje v náročných poveternostných podmienkach - nehrdzavie častým kontaktom s vlhkosťou. Na výber sú aj modely v iných veľkostiach
Vlastnosti a výhody
Strieška sa používa pri svojpomocnom dokončovaní komínových systémov - vďaka nej ochránite komínový vtok proti snehu a dažďu. Zároveň je zodpovedný aj za zabezpečenie správneho ťahu v inštalácii – na tento účel využíva silu vetra. Minimalizuje tiež riziko spätného prievanu a zaisťuje bezpečnosť v budove. Ponúkaný model bude atraktívnym dotvorením strechy - je vyrobený z pozinkovaného plechu a má elegantnú, metalickú farbu. Okrem toho sa tento materiál vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči škodlivým vplyvom poveternostných podmienok, vďaka čomu si vrchlík zachová svoje vlastnosti dlhšie. V našom sortimente nájdete široký výber príslušenstva ku komínom a môžete si ho prispôsobiť svojim potrebám
- Jednoduchá montáž
- Odolný
- Nitované spoje
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka listu materiálu | 0,5 mm |
| Priemer produktu | 120 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803626664 |

1850 + recenzí








