DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Ovládače na zavlažovacie systémy
- 24V domáca riadiaca jednotka
24V domáca riadiaca jednotka
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
24V domáca riadiaca jednotka3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete mať plnú kontrolu a starať sa o pravidelné zavlažovanie vašej záhrady? Riadiaca jednotka linky na domáce zavlažovanie vám pomôže postarať sa o krásny trávnik bez použitia zálievky. Pohodlný a ľahko použiteľný ovládací panel vám umožní presné nastavenie programu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že každý kút vášho pozemku bude zásobený vodou kedykoľvek počas dňa.
Vlastnosti a výhody
24V domáca riadiaca jednotka podporuje až osem zavlažovacích vedení. Pomocou praktického gombíka môžete jednoducho naprogramovať, ako má systém fungovať vo vašej záhrade. Všetky údaje vyčítate z moderného a veľkého LCD displeja. Prístroj umožňuje nastaviť ľubovoľnú frekvenciu zavlažovania. Môžete si vybrať z týždňových, alternatívnych dní alebo cyklických až do dvanástich dní. Svoj pozemok môžete zásobiť štyrmi cyklami denne. Vďaka tomu môžete nastaviť optimálne podmienky v závislosti od počasia a umiestnenia rastlín. Domáca riadiaca jednotka je napájaná zo siete. Môžete ho namontovať kdekoľvek, napríklad v garáži alebo átriu, aby ste k nemu mali neustály prístup. Všetky elektrické moduly sú ukryté pod tesným a pevným plastovým krytom.
- Umožňuje prevádzku až 8 zavlažovacích potrubí
- Jednoduché programovanie pomocou gombíka
- 4 tlačidlá a veľký LCD displej uľahčujú čítanie údajov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ovládač zavlažovania |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 128 mm |
| Šírka produktu | 33 mm |
| Výška produktu | 105 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 70 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 5 °C |
| Napätie | 24V |
| Napájacie napätie | 24V |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Hmotnosť produktu | 680 g |
| Zdroj energie | Napájanie zo siete |
| Farebná skupina | Šedá |
| Kód produktu | 8000625080229 |

1850 + recenzí









