DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- 24V solenoidový ventil
24V solenoidový ventil
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
24V solenoidový ventil3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Solenoidový ventil je určený na inštaláciu do podzemných zavlažovacích systémov. Výrobok sa používa na reguláciu prietoku vody v inštalácii. S jeho pomocou môžete ovládať a odrezať jeho prevádzku. Ľahko sa skladá. Umiestníte ho do studne dostupnej v našej ponuke, ktorá ochráni ventil pred poveternostnými vplyvmi.
Vlastnosti a výhody
24V solenoidový ventil je ústredným bodom zavlažovacieho systému. S týmto malým zariadením máte úplnú kontrolu nad prevádzkou zavlažovačov a ďalších prvkov. V prípade potreby môžete okruh uzavrieť alebo znížiť prietok vody. Keďže ide o elektrické zariadenie, malo by byť pod krytom. Môžete ich ľahko nainštalovať do šachty. Solenoidový ventil je odolný voči riasam a UV žiareniu. Má tiež zabudovaný bahenný filter a vnútorný závit. Okrem toho sa medzi ostatnými produktmi vyníma certifikátom CE. To znamená, že spĺňa požiadavky na ochranu životného prostredia a bezpečnosť používania. Zosilnená konštrukcia nebude náchylná na prípadné otrasy a manipulácie.
- Odolnosť proti riasam
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Vybavený kalovým filtrom
- Zosilnená konštrukcia
- Môže byť inštalovaný vo vnútri šachty
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ventil |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 130 mm |
| Šírka produktu | 85 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Žena |
| Napätie | 24V |
| Prietok | 5760 l/hod |
| Hmotnosť produktu | 360 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625908141 |

1850 + recenzí








