DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- 25 mm konektor s 3/4'' vnútorným závitom
25 mm konektor s 3/4'' vnútorným závitom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
25 mm konektor s 3/4'' vnútorným závitom3-7 dní5,98 €4,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Konektor s vnútorným závitom je základným prvkom podzemného zavlažovacieho systému. Umožní vám efektívne prepojiť inštalačné potrubie s výstupom vody. Malé zariadenie sa ľahko inštaluje a prispôsobuje rôznym poveternostným podmienkam. V sérii Rainjet nájdete všetko, čo potrebujete na zostavenie inštalácie.
Vlastnosti a výhody
Aby bola oblasť správne zavlažovaná, inštalácia by mala byť vyrobená z odolných prvkov. K tomu rozhodne patrí 25mm konektor s 3/4" vnútorným závitom, ktorý Vám umožní pripojiť hadicu k odtokovému miestu. Produkt sa ľahko inštaluje. Malé zariadenie je plne vodotesné. To znamená, že po dĺžke nedôjde k žiadnym únikom, ktoré budú generovať nadmernú spotrebu vody a spôsobovať priesaky pôdy. Konektor s vnútorným závitom je vyrobený z odolného polypropylénu. Materiál je vysoko odolný voči poveternostným vplyvom a poškodeniu. Vďaka tomu sa nemusíte obávať hrdzavých škvŕn, deformácií a problému s demontážou. Aby sme vám šetrili čas, zhromaždili sme všetky komponenty Rainjet na jednom mieste, aby sme vytvorili spoľahlivú inštaláciu.
- Plne vodeodolný
- Pripojenie hadice 3/4″ (25 mm).
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýchly konektor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 52 mm |
| Šírka produktu | 82 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Prietok | 40 l/min |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Kód produktu | 8000625904242 |

1850 + recenzí








