DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- 25 mm konektor s 3/4'' vonkajším závitom
25 mm konektor s 3/4'' vonkajším závitom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
25 mm konektor s 3/4'' vonkajším závitom3-7 dní5,16 €4,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Konektor s vonkajším závitom je vyrobený z odolného polypropylénu, takže vám bude slúžiť dlhé roky. Prvok určený na montáž potrubia využijete v záhrade, skleníku alebo na rekreačnom pozemku. Starostlivosť o zelené plochy sa vďaka nej zjednoduší a účinky pravidelnej a dôkladnej zálievky budú viditeľné. Získate intenzívne zelený trávnik a farebné, voňavé kvety, ktoré ozdobia vašu nehnuteľnosť.
Vlastnosti a výhody
25 mm konektor s 3/4" vonkajším závitom je dielom, ktorý využijete na zostavenie efektívneho zavlažovacieho systému pre Váš pozemok, skleník alebo zeleň okolo Vášho domu. Prípravok poskytne rastlinám vhodné podmienky pre rast a vy si budete užívať krásny vzhľad zeleného trávnika a aromatických kvetov počas celej sezóny. Na inštaláciu potrubia môžete použiť príslušenstvo série Rainjet. Vďaka závitu bude spojenie odolné a vodotesné. Inštalácia hadice pre vás nebude náročná a nebudete potrebovať žiadne náradie. Vonkajší závitový konektor vyrobený z polypropylénu je odolný voči mechanickému poškodeniu, takže vám bude slúžiť mnoho sezón. Náš sortiment obsahuje viac prvkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť efektívnu záhradnú závlahovú štruktúru.
- Plne vodeodolný
- Pripojenie hadice 3/4″ (25 mm).
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýchly konektor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 52 mm |
| Šírka produktu | 70 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Prietok | 40 l/hod |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Kód produktu | 8000625904211 |

1850 + recenzí








