DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Predlžovacie káble a rozdvojky
- Rozdvojky
- 3-zásuvkový B/U rozbočovač, biely
3-zásuvkový B/U rozbočovač, biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
3-zásuvkový B/U rozbočovač, biely3-7 dní8 €6,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozdeľovač sa používa na zväčšenie priestoru pre zástrčky. Hodí sa najmä v starších bytoch, ktoré boli postavené v čase, keď stačil malý počet zásuviek. V dnešnej dobe sa vo väčšine domácností denne nabíja množstvo telefónov a tabletov, takže takýto rozbočovač určite príde vhod na uľahčenie nájdenia voľného pripojenia a nabitia zariadenia.
Vlastnosti a výhody
Staršie byty nemajú vždy správny počet zásuviek. V minulosti bolo zariadení, ktoré bolo potrebné zapájať do elektriny, oveľa menej a dnes si priemerná trojčlenná rodina nabíja niekoľko telefónov či tabletov denne. Moderné elektronické zariadenia majú často malé zástrčky, ktoré sa hodia k tomuto typu rozdeľovača. Vďaka nemu môžete do jednej zásuvky pripojiť viacero rôznych zariadení a šikovné usporiadanie miest pre zástrčky na rozdvojke zabraňuje zamotaniu káblov. Takéto vybavenie sa oplatí mať pri cestovaní, ak je v hotelovej izbe len jedna zásuvka. Ak hľadáte aj ďalšie vychytávky, ktoré vám uľahčia život počas cesty, pozrite si celú ponuku tohto druhu vecí na stránke Castorama
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 80 mm |
| Šírka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 75 mm |
| Počet zásuviek | 3 |
| Maximálny výkon | 575 W |
| Menovitý prúd | 2,5A |
| Ground | Bez uzemnenia |
| Kód produktu | 3663602736394 |

1850 + recenzí










