DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



3/4'' konektor
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
3/4'' konektor3-7 dní6,79 €5,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Konektor s obľúbeným priemerom je štandardným prvkom závlahového systému. Je určený na sériové pripojenie prasknutého potrubia. Výrobok vyniká svojou kvalitou a vysokými parametrami odolnosti. Ste v štádiu montáže všetkých komponentov? Nahliadnite do našej ponuky a prezrite si sériu Rainjet, ktorá je lídrom v oblasti zavlažovacích systémov.
Vlastnosti a výhody
Úspech spoľahlivosti zavlažovacieho systému spočíva vo výbere spojovacích prvkov. Jedným z nich je 3/4'' konektor, vďaka ktorému spojíte dve rúrky rovnakého priemeru. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného polypropylénu. Materiál je odolný voči poškodeniu, poškriabaniu a nízkym teplotám. Pevnostné vlastnosti nespôsobia praskliny na povrchu ani žiadne deformácie. Prvok je užitočný najmä vtedy, keď je potrebná okamžitá oprava poškodenej hadice. Konektor série Rainjet je úplne vodotesný a nespôsobí žiadnu stratu dĺžky. Ak hľadáte optimálne a rýchle riešenie pre opravu alebo inštaláciu, tento produkt sa ukáže ako bezkonkurenčný. Na konektor sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Užitočné pri oprave poškodenej hadice
- 2 roky záruka
- Na spojenie dvoch častí potrubia do série
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 52 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ¾" |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 8000625904198 |

1850 + recenzí








