DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Kolená
- 3/4" maticové koleno, čierne
3/4" maticové koleno, čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
3/4" maticové koleno, čierne3-7 dní3,37 €2,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrutkové koleno spojí prvky vodovodného systému. Výrobok je odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Koleno sa ľahko montuje, takže všetku prácu môžete úspešne vykonať sami. Koleno je univerzálne a možno ho použiť v budovách na rôzne účely - súkromné aj verejné.
Vlastnosti a výhody
Skrutkové koleno bude spájať ďalšie prvky vodovodného systému, cez ktorý sa voda dodáva do miestností. Výrobok je odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti, pretože je vyrobený z odolnej liatiny. Tento typ kolien sa ľahko montuje, takže všetku prácu ľahko zvládnete sami bez toho, aby ste museli využívať špecializovanú službu, ktorú ponúkajú profesionálni inštalatéri. Výrobok je odolný voči vysokým teplotám, preto je vhodný na prenos horúcej vody aj pary - preto ho možno použiť aj ako spojovací prvok vo vykurovacích inštaláciách v budovách. Koleno je univerzálne a možno ho použiť v rôznych typoch budov.
- Trvanlivosť
- Mechanická odolnosť
- Vlastná montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Rohový | 90° |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ¾" |
| Maximálna prevádzková teplota | 120 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 25 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -20 °C |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907465160223 |

1850 + recenzí









