DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Potrubné spojky
- 3/4 "rovnomerná vsuvka
3/4 "rovnomerná vsuvka
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
3/4 "rovnomerná vsuvka3-7 dní3,29 €2,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rovná vsuvka vás určite uspokojí svojou vysokou funkčnosťou. Vďaka nemu vytvoríte spojenie medzi potrubím, ktoré bude tesné a mimoriadne odolné. Konektor je vyrobený z pozinkovanej temperovanej liatiny, ktorá má vynikajúce vlastnosti odolnosti - bude teda slúžiť svojmu účelu dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Rovnomerná vsuvka je navrhnutá tak, aby vytvárala odolné a tesné spojenia medzi rúrkami. Preto je ideálny pre rozvody médií po byte. Môžete ho použiť vo vykurovacích aj vodovodných inštaláciách, pretože výrobok sa vyznačuje výbornou odolnosťou proti škodlivým účinkom vlhkosti a vysokým teplotám. Je tiež necitlivý na mechanické poškodenie – to všetko má na svedomí použitie odolného materiálu pri výrobe, ktorým je pozinkovaná temperovaná liatina. Náš sortiment zahŕňa rôzne typy konektorov, vo všetkých možných veľkostiach, takže si jednoducho vyberiete modely, ktoré vyhovujú vašim potrebám.
- Vysoko kvalitné materiály
- Odolnosť proti vlhkosti
- Odolnosť voči vysokej teplote
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ¾" |
| séria | Proturn 3K |
| Maximálna prevádzková teplota | 120 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 25 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -20 °C |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Kód produktu | 5907465161480 |

1850 + recenzí








