DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Potrubné prípojky a spojky
- Kolená
- 3/4" rovnopriechodové koleno matice-skrutky, strieborné
3/4" rovnopriechodové koleno matice-skrutky, strieborné
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
3/4" rovnopriechodové koleno matice-skrutky, strieborné3-7 dní4,67 €3,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrutkovacie koleno je ideálne na vytvorenie vlastnej inštalácie vo vašom byte. Pomocou nej budete môcť spojiť dve rúry pod uhlom, čo výrazne uľahčí rozvod médií po miestnostiach. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, pretože je vyrobený z pozinkovanej temperovanej liatiny.
Vlastnosti a výhody
Skrutkovacie koleno Vás určite uspokojí svojou vysokou funkčnosťou a mechanickou pevnosťou. Tento prvok je určený na vytváranie inštalácií prenášajúcich paru, vodu a neagresívne kvapaliny, takže vo vašej domácnosti určite nájde uplatnenie. Jeho úlohou je efektívne a tesne spojiť dve rúry s rôznymi koncami závitov. Dodatočne umožňuje zmeniť trasu celej línie káblov, takže je užitočný pri distribúcii médií po celom byte. Temperovaná liatina, z ktorej je koleno vyrobené, je pozinkovaná, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť proti vlhkosti - takže sa neznehodnotí pri neustálom kontakte s kvapalinami. V ponuke sú aj ďalšie konektory tejto značky, takže si určite vyberiete prvky, ktoré potrebujete.
- Vysoko kvalitné materiály
- Odolnosť proti vlhkosti
- Odolnosť voči vysokej teplote
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Rohový | 90° |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ¾" |
| Maximálna prevádzková teplota | 120 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 25 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -20 °C |
| Farba | Strieborná |
| Kód produktu | 5907465160155 |

1850 + recenzí









