DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



3/4'' zapaľovač
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
3/4'' zapaľovač3-7 dní5,16 €4,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Korok je malý a prakticky neviditeľný prvok s významnou funkciou. Je určený na uzavretie jedného konca montážnej rúrky. Ľahko sa montuje, takže ho bez problémov umiestnite na správne miesto. V sérii Rainjet nájdete všetko potrebné na vytvorenie efektívneho zavlažovacieho systému. Skontrolujte ponuku a vytvorte si vlastnú sadu na zavlažovanie celého pozemku.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte prvok, ktorý vám umožní uzavrieť montážnu rúrku na jednej strane? Všetko, čo potrebujete, je malá 3/4" zástrčka, ktorú zasuniete do otvoru s rovnakým priemerom. Silná svorka ochráni pred stratou vody po celej dĺžke, čo by mohlo spôsobiť vysoké náklady počas celej doby zavlažovania a spôsobiť podmáčanie pôdy. Produkt vydrží prietoky až štyridsať litrov za minútu. Zátka je vyrobená z pevného polypropylénu. Materiál je pri tomto type dielov pomerne obľúbený, no je to preto, že je neskutočne odolný. Je plne vodotesný a odolný voči náročným poveternostným podmienkam. Jeho povrch nepraská a nestráca svoju štruktúru. Ak si ceníte kvalitu a jednoduchosť riešenia, tento produkt a ďalšie zo série Rainjet splnia vaše očakávania.
- Plne vodeodolný
- 2 roky záruka
- Na uzavretie jedného konca potrubia
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 52 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ¾" |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 8000625904259 |

1850 + recenzí








