DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- 360 stupňový zavlažovač nastaviteľný 4''
360 stupňový zavlažovač nastaviteľný 4''
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
360 stupňový zavlažovač nastaviteľný 4''3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný zavlažovač je praktickou a modernou súčasťou celého zavlažovacieho systému. Pri inštalácii do pôdy a správnom naprogramovaní poskytne rastlinám patričnú dávku vody. Zariadenie sa vyznačuje veľkou odolnosťou, ale aj jednoduchosťou ovládania. Nahliadnite do našej ponuky, kde nájdete aj ďalšie produkty na zavlažovanie pôdy
Vlastnosti a výhody
Polievanie trávnika a iných rastlín okolo je veľmi dôležité. 360-stupňový 4'' nastaviteľný zavlažovač je odporúčanou alternatívou k ručne ovládaným záhradným hadiciam. Multifunkčné náradie poskytne vodu na požiadanie na takmer osemdesiatich metroch povrchu. Ide o statický typ s nastaviteľnou hlavou. Okrem toho dokáže upraviť dosah prúdu a rozložiť vodu rovnomerne po celej ploche. Môžete ho nainštalovať do existujúcich systémov. Nastaviteľný zavlažovač je vyrobený z polypropylénu a ABS, ktorý je odolný proti poškriabaniu, tvrdý a vysoko nárazuvzdorný. Ďalšou výhodou je možnosť v prípade potreby filter jednoducho umyť
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Možnosť umytia filtra
- Nastaviteľný rozsah prúdu
- Rovnomerné a vyvážené rozdelenie vody
- Možnosť inštalácie na existujúce systémy
- Kapacita: 10 l/min pri 2 baroch
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Postrekovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 37 mm |
| Pokrytie | 78 m² |
| Šírka produktu | 37 mm |
| Rozmer A | 12,7 mm |
| Výška produktu | 160 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 3 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1,5 baru |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Hmotnosť produktu | 60 g |
| Materiál | ABS plast a polypropylén |
| Kód produktu | 8000625900060 |

1850 + recenzí








