DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Príslušenstvo a diely
- 99CC nôž kosačky na trávu 40 cm
99CC nôž kosačky na trávu 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
99CC nôž kosačky na trávu 40 cm3-7 dní15,34 €12,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete sa postarať o nerovnomerne pokosený trávnik? Alebo sa vám na predchádzajúcej kosačke otupil nôž, a preto musíte trávu dlho kosiť? Nôž kosačky na trávu 99CC je pre vás možnosťou. Toto je zariadenie, ktoré môžete rýchlo nainštalovať do svojho zariadenia. Je vyrobený z ocele, čo sa premieta do odolnosti proti poškodeniu a efektívnej prevádzky.
Vlastnosti a výhody
Nôž kosačky na trávu 99CC 40 cm je užitočným prípravkom na starostlivosť o záhradu. Je vyrobený z kvalitnej kalenej ocele. Tento materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu. Čepeľ je preto odolná a má dlhú životnosť. Jeho veľkosť je ideálna na kosenie aj vysokých trávnikov na nerovnom teréne. Prvok sa vďaka svojej dokonalej povrchovej úprave rýchlo neotupí ani nezlomí. Nôž kosačky na trávu 99CC môžete jednoducho prispôsobiť svojmu zariadeniu. Navyše ho môžete rýchlo vymeniť a zbaviť sa starého, tupého ostria. S takýmto vybavením sa postaráte o vzhľad vášho trávnika. Ostrihá sa rovnomerne a steblá trávy nebudú nevzhľadne vytŕčať. Prezrite si aj ponuku našej predajne a vyberte si produkty, ktoré vám uľahčia starostlivosť o záhradu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nôž kosačky na trávu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Dĺžka čepele | 396 mm |
| Dĺžka produktu | 410 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Držiaky sa predávajú samostatne |
| Zahrnuté | 1x nôž |
| Hmotnosť produktu | 400 g |
| Kód produktu | 5059340143378 |

1850 + recenzí









