DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- 9V solenoidový ventil
9V solenoidový ventil
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
9V solenoidový ventil3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektromagnetický ventil je funkčný prvok, ktorým môžete ovládať cirkuláciu vody v závlahovom systéme. Model využijete na ovládanie častí konštrukcie, napríklad postrekovačov. Doplnok je vyrobený z odolného materiálu, ktorý je odolný voči žiareniu a poškodeniu. Výrobok využíva bahenný filter - ochráni inštaláciu pred nečistotami, ktoré ju môžu upchať.
Vlastnosti a výhody
9 V solenoidový ventil je prvok, ktorý poslúži na vytvorenie závlahového systému v záhrade. Vďaka produktu bude možné kontrolovať prietok vody - môžete znížiť alebo uzavrieť cirkuláciu. Doplnok vám uľahčí ovládanie postrekovačov a iných častí konštrukcií určených na polievanie zelených plôch. Produkt série Rainjet je odolný voči riasam a intenzívnemu slnečnému žiareniu. Prvok je vyrobený z plastu, ktorý je mechanicky odolný. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vám doplnok bude slúžiť dlhé roky. Solenoidový ventil má zabudovaný kalový filter. Zlepšuje fungovanie zariadení tým, že ich chráni pred nečistotami. Vyberte si tento model, ak chcete vylepšený zavlažovací systém, ktorý zabezpečí krásne rastliny počas celej sezóny.
- Odolnosť proti riasam
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Vybavený kalovým filtrom
- Konštrukcia zabezpečuje odolnosť voči mechanickému a tepelnému namáhaniu
- Vypínacie zariadenie zabraňuje zvýšeniu tlaku
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ventil |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 130 mm |
| Šírka produktu | 85 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Žena |
| Maximálna prevádzková teplota | 70 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 5 °C |
| Napätie | 9V |
| Prietok | 96 l/min |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625908127 |

1850 + recenzí








