DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Vertikutátory a prevzdušňovače
- Aerátor Akumulátorový vertikutátor Worx 2 x 20 V
Aerátor Akumulátorový vertikutátor Worx 2 x 20 V
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Aerátor Akumulátorový vertikutátor Worx 2 x 20 V3-7 dní286,14 €232,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akumulátorový vertikutátor Worx je možné použiť na vertikutáciu trávnikov. Toto multifunkčné zariadenie je vhodné aj na hrabanie a odstraňovanie machu. Výrobok je ponúkaný v súprave s hrabaciou čepeľou, vertikutačným nožom a taškou. Pracovná hĺbka je nastaviteľná. Vertikutátor má elektromotor.
Vlastnosti a výhody
Akumulátorový vertikutátor Worx 2 x 20 V je všestranné zariadenie. Jeho hlavným účelom je vertikutácia trávnikov. Okrem toho sa dá použiť na hrabanie a odstraňovanie machu. Produkt je možné rozšíriť aj kypriacim valčekom a zberným košom. Tento posledný prvok má kapacitu štyridsať litrov. Akumulátorový vertikutátor Worx sa pohodlne používa. To zaisťuje nastaviteľná rukoväť. Okrem toho je možné nastaviť aj pracovnú hĺbku. Zariadenie funguje s batériami PowerShare. Súčasťou sady je aj hrabacia čepeľ, vertikutačná čepeľ a úložná taška. Ostatné záhradné náradie je dostupné v predajniach Castorama.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Prevzdušňovač a vertikutátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Worx |
| Šírka rezu | 360 mm |
| Pracovná šírka | 360 mm |
| Typ pohonu | Manuálny pohon |
| Typ kontajnera | Nádoba na odpad |
| Typ rukoväte | Ergonomická nastaviteľná rukoväť |
| Napájacie napätie | 9 – 30 V |
| Kapacita | 40 l |
| Káblové/bezdrôtové | Bezdrôtový |
| Zahrnuté | 1 x hrabacia čepeľ, 1 x vertikutačná čepeľ, 1 x 40 vrecko |
| Kód produktu | 6925387186779 |

1850 + recenzí











