DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Akumulátorová kosačka Intelicut Worx 2 x 20 V 40 cm
Akumulátorová kosačka Intelicut Worx 2 x 20 V 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Akumulátorová kosačka Intelicut Worx 2 x 20 V 40 cm3-7 dní389,98 €317,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akumulátorová kosačka Intelicut Worx funguje bez pripojenia k elektrickej zásuvke. To uľahčuje pohyb po veľkom pozemku. Zariadenie je vybavené pevnými kolieskami a pohodlnou rukoväťou, ktoré zaisťujú pohodlie pri práci. Tento model je dodávaný s mulčovacou vložkou. Vďaka nej bude to, čo pokosíte, okamžite dôkladne rozdrvené.
Vlastnosti a výhody
Akumulátorová kosačka Intelicut Worx 2 x 20 V 40 cm vám uľahčí starostlivosť o váš majetok. Zariadenie vám umožní získať dokonale rovný trávnik. Model je vybavený batériou, takže nemusíte hľadať elektrickú zásuvku. S kosačkou sa dostanete aj do najvzdialenejších kútov záhrady - kábel vás nebude obmedzovať. Na nabitie lítium-iónovej batérie stačia dve hodiny. Výšku kosenia si určíte sami. Akumulátorová kosačka Intelicut Worx sa dodáva s mulčovacou vložkou. Vďaka nemu je pokosená tráva okamžite rozdrvená. Zariadenie má pevné kolieska, takže ľahko zdoláte akýkoľvek terén. Pohodlná rukoväť zaistí pohodlie pri práci. Viac batériových zariadení Worx nájdete v našom sortimente.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kosačka na trávu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Worx |
| Dĺžka produktu | 1600 mm |
| Maximálna výška rezu | 80 mm |
| Veľkosť reznej čepele | 40 mm |
| Šírka rezu | 400 mm |
| Šírka produktu | 435 mm |
| Výška produktu | 1350 mm |
| séria | Worx |
| Typ kosačky | Zatlačený |
| Typ pohonu | Manuálny pohon |
| Typ kontajnera | Nádoba na odpad |
| Typ boxu na trávu | Skladací zberač trávy |
| Typ rukoväte | Teleskopická rukoväť |
| Typ bezpečnostného spínača | Bezpečnostný spínač |
| Bezkefkový | Kefa |
| Doba nabíjania batérie | 2 hodiny |
| Nastaviteľné prvky | Polohy výšky rezu |
| Kapacita | 45 l |
| Hmotnosť produktu | 19,5 kg |
| Kód produktu | 6924328338420 |

1850 + recenzí











