DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Reťazové píly
- Akumulátorová píla Worx 20V 25cm
Akumulátorová píla Worx 20V 25cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Akumulátorová píla Worx 20V 25cm3-7 dní158,97 €129,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akumulátorová píla Worx je ideálna na rezanie dreva, ako aj na typické záhradné práce. Model je vybavený pevným a odolným vedením a rýchlosť pohybu reťaze je 18 metrov za sekundu. Na nastavenie reťaze nepotrebujete žiadne ďalšie nástroje, čo znamená, že pílu zvládnu aj ľudia bez skúseností. Ak chcete bezporuchové rezacie zariadenie, pozrite si ďalšie modely píl v ponuke Castorama.
Vlastnosti a výhody
Akumulátorová píla Worx 20 V 25 cm je ľahké zariadenie (2,8 kg) s dostatočnou pevnosťou na to, aby si poradilo aj s trochu náročnejšími úlohami pri opracovaní dreva. Model je navyše vybavený funkciou automatického napínania reťaze, ktorá zaručuje optimálne napnutie pri napínaní. Mazanie reťaze je automatické. Vďaka batériovému napájaniu vám píla Worx umožňuje prácu na miestach, ktoré si vyžadujú mimoriadne ticho. Na rozdiel od sieťového napájania, akumulátorová reťazová píla zaručuje užívateľovi vysokú mobilitu a možnosť práce bez káblov a v porovnaní s napájaním z výfukových plynov žiadne škodlivé výpary a hluk. Vyberte si perfektnú pílu pre vaše potreby v Castorama!
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Worx |
| Dĺžka produktu | 200 mm |
| Dĺžka lišty reťazovej píly | 250 mm |
| Hĺbka produktu | 680 mm |
| Hrúbka vodiaceho článku reťaze píly | 1,1 mm |
| Šírka produktu | 250 mm |
| séria | Worx |
| Spôsob chladenia motora | Žiadny režim chladenia |
| Systém tlmenia vibrácií | Nízke vibrácie |
| Typ reťaze pre motorovú pílu | Úplné preskočenie |
| Typ rukoväte | Nastaviteľné |
| Bezkefkový | Kefa |
| Jednoduchosť použitia | Jednoduché použitie |
| Napájacie napätie | 9 – 30 V |
| Hladina akustického tlaku | 94,7 dB(A) |
| Úroveň hluku | 94,7 dB |
| Káblové/bezdrôtové | Bezdrôtový |
| Kód produktu | 6924328306665 |

1850 + recenzí











