DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Reťazové píly
- Akumulátorová píla Worx WG385E 40 V 40 cm
Akumulátorová píla Worx WG385E 40 V 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Akumulátorová píla Worx WG385E 40 V 40 cm3-7 dní389,98 €317,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akumulátorová píla Worx je vhodná na rezanie dreva a prácu v záhrade. Výrobok je vybavený odolným vodidlom. Rýchlosť pohybu reťaze je 18 metrov za sekundu. Napnutie reťaze sa nastavuje bez náradia. Tento model má účinný bezkomutátorový motor. Automatické mazanie zabezpečuje dobrú údržbu.
Vlastnosti a výhody
Akumulátorová píla Worx 40 V 40 cm je funkčné elektrické náradie. Využijete ich pri práci na záhrade a rezaní dreva. Tento model je ponúkaný s dvoma batériami a nabíjačkou. Uvoľnený bezkomutátorový motor zaisťuje dobré pracovné účinky. Na druhej strane automatické olejovanie zabezpečuje dobrú údržbu zariadenia. Akumulátorová píla Worx je vybavená odolnou vodiacou lištou. Rýchlosť reťaze je až 18 m/s. Napnutie reťaze sa nastavuje automaticky bez použitia náradia. To umožňuje oveľa efektívnejšiu prácu a bezpečné používanie tohto elektrického náradia. Predajne Castorama ponúkajú aj ďalšie motorové píly. Vybaviť sa môžete aj ďalším praktickým elektrickým náradím do záhrady.
- Odolné 40 cm vodidlo
- Rýchlosť pojazdu reťaze 18 m/s
- Nastavenie napnutia reťaze bez náradia
- Auto-olejovanie
- Efektívny bezkomutátorový motor
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Motorová píla |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Worx |
| Dĺžka lišty reťazovej píly | 400 mm |
| Napätie batérie | 20V |
| Napájacie napätie | 20V |
| Kapacita batérie | 2,0 Ah |
| Rýchlosť reťaze | 64,8 km/h |
| Chemické zloženie bunky | Lítium-ión (Li-ion) |
| Mazanie | Automatická reťaz |
| Kód produktu | 6924328394518 |

1850 + recenzí











