DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Reťazové píly
- Akumulátorová tyčová píla Worx WG349E 20V
Akumulátorová tyčová píla Worx WG349E 20V
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Akumulátorová tyčová píla Worx WG349E 20V3-7 dní198,57 €161,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akumulátorová tyčová píla Worx je vybavená pohodlným teleskopickým výložníkom s dĺžkou cez tri metre. Nastaviteľný uhol hlavy umožňuje výber jednej z troch polôh. Píla využíva účinný motor. Automatické mazanie zabezpečuje dobrú údržbu. U tohto modelu sa napnutie reťaze nastavuje bez použitia náradia.
Vlastnosti a výhody
Akumulátorovú tyčovú pílu Worx WG349E 20 V využijete na rezanie dreva, ako aj pri práci na záhrade. Ide o veľmi praktické elektrické náradie s účinným motorom. Sada obsahuje aj lítium-iónovú batériu a nabíjačku. Akumulátorová tyčová píla Worx je vybavená pohodlným teleskopickým výložníkom. Je dlhý cez tri metre. Pohodlnú prácu navyše umožňuje nastaviteľný uhol sklonu hlavy v troch rôznych polohách. U tohto elektrického náradia je možné nastaviť napnutie reťaze bez použitia náradia. Automatické olejovanie zaisťuje bezpečnú údržbu. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj iné modely píl alebo iného elektrického náradia.
- Pohodlný 3,6 m teleskopický výložník
- Nastaviteľný uhol sklonu hlavy – 3 polohy
- Nastavenie napnutia reťaze bez náradia
- Ošetrenie auto-olejom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Orezávač tyčí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Worx |
| Dĺžka produktu | 3600 mm |
| Typ napájania | Elektrické |
| Napájacie napätie | 20V |
| Rýchlosť reťaze | 5 m/s |
| Chemické zloženie bunky | Lítium-ión (Li-ion) |
| Zahrnuté | Nabíjačka PowerShare 20 V a lítium-iónová batéria PowerShare 2,0 Ah |
| Hmotnosť produktu | 4 kg |
| Zdroj energie | Napájanie z batérie |
| Kód produktu | 6924328338505 |

1850 + recenzí










