DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Nožnice na živý plot
- Akumulátorové nožnice na živý plot Worx Pro 2 x 20 V 60 cm
Akumulátorové nožnice na živý plot Worx Pro 2 x 20 V 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Akumulátorové nožnice na živý plot Worx Pro 2 x 20 V 60 cm3-7 dní198,57 €161,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akumulátorové nožnice na živý plot Worx Pro sú vybavené dvoma batériami, vďaka ktorým fungujú efektívne. Neobmedzujú vás káble, takže sa o kríky môžete postarať aj na veľmi veľkom pozemku. Zariadenie má veľký rozsah rezu, takže môžete skracovať konáre rôznych priemerov. Zariadenie je vybavené ergonomickou rukoväťou, ktorá zaisťuje pohodlie pri práci.
Vlastnosti a výhody
Akumulátorové nožnice na živý plot Worx Pro 2 x 20 V 60 cm vám uľahčia starostlivosť o vzhľad vašej nehnuteľnosti. Zariadenie môžete použiť na efektívne orezávanie vegetácie rastúcej okolo záhrady. Zariadenie je na batérie. To znamená, že v blízkosti nepotrebujete elektrickú zásuvku. Kábel vás neobmedzuje. Vďaka tomu môžete skrátiť živý plot aj na veľkom pozemku. Akumulátorové nožnice na živý plot Worx Pro sú vybavené ergonomickou rukoväťou. Zabezpečuje dlhšiu prácu bez únavy rúk. Vďaka pevnej čepeli vám bude prístroj slúžiť mnoho sezón. Rezný prvok je dlhý, čo urýchľuje prácu v záhrade. Čepele sú upravené laserom, čo uľahčuje aj skracovanie konárov. Vibrácie sú znížené, takže sa cítite menej unavení. Ponúkame viac zariadení Worx, ktoré vám uľahčia prácu v záhrade.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nožnice na živý plot |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Worx |
| Dĺžka čepele | 600 mm |
| Výška produktu | 1100 mm |
| séria | Worx PowerShare |
| Typ napájania | Elektrické |
| Bezkefkový | Kefa |
| Napätie batérie | 40 V |
| Kód produktu | 6924328313861 |

1850 + recenzí











