DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kovinorezy a vyžínače
- Akumulátorový vyžínač Erbauer 18 V 30 cm bez batérie
Akumulátorový vyžínač Erbauer 18 V 30 cm bez batérie
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Akumulátorový vyžínač Erbauer 18 V 30 cm bez batérie3-7 dní290 €235,77 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akumulátorový vyžínač Erbauer je ľahký a ľahko sa používa. Produkt využijete pri mnohých záhradných prácach. Náradie je vybavené nárazovým mechanizmom. Keep Cool Technology – kontroluje teplotu batérie a zabraňuje jej prehriatiu. V našej predajni nájdete aj ďalšie modely vyžínačov, ako aj široký sortiment záhradníckeho náradia.
Vlastnosti a výhody
Akumulátorový vyžínač Erbauer 18 V 30 cm je ideálny pre záhradné práce. Dizajn zariadenia je ľahký a ľahko sa používa. Prípravok môžete použiť na kosenie trávnika na ťažko dostupných miestach. Náradie je vybavené nárazovým mechanizmom. Keep Cool Technology – kontroluje teplotu batérie a zabraňuje jej prehriatiu. Akumulátorový vyžínač Erbauer má možnosť nastavenia úrovne výkonu. Navyše je vybavený sklopnou rukoväťou a rukoväťou v tvare "D". Vďaka tomu bude vaša práca vykonávaná pohodlne, bezpečne a rýchlo. V ponuke predajní Castorama sme pre vás pripravili mnoho pomôcok, ktoré využijete pri záhradníctve. Skontrolujte, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim očakávaniam.
- Ľahký a ľahko použiteľný
- Nárazový mechanizmus
- Keep Cool Technology – kontroluje teplotu batérie
- Možnosť nastavenia úrovne výkonu
- Skladací hriadeľ
- Patrí do série EXT - veľa náradia, jedna batéria
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Strihač trávy |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Erbauer |
| Dĺžka produktu | 942 mm |
| Šírka rezu | 300 mm |
| séria | EXT |
| Spôsob podávania | Zrútiť sa |
| Druh paliva | Elektrina |
| Typ rukoväte | Mäkká rukoväť |
| Napájacie napätie | 18V |
| Káblové/Bezdrôtové | Bezdrôtový |
| Iba zariadenie (bez batérií) | Samotné zariadenie |
| Hmotnosť produktu | 2800 g |
| Kompatibilita | Kompatibilita s batériami Erbauer 18V: 4,0 Ah (EBAT18-Li-4) a 5,0 Ah (EBAT18-Li-5) |
| Kód produktu | 3663602418245 |

1850 + recenzí











