DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kovinorezy a vyžínače
- Akumulátorový zastrihávač Worx 20V 30cm
Akumulátorový zastrihávač Worx 20V 30cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Akumulátorový zastrihávač Worx 20V 30cm3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Akumulátorový zastrihávač Worx je nástroj 2 v 1. Je to orezávač aj orezávač. Tento model umožňuje rýchle prepínanie medzi týmito dvoma funkciami. Zastrihávač má priemer rezu tridsať centimetrov. Navyše je vybavený automatickým podávačom vlasca. Pogumované kolieska uľahčujú prácu s omietačkou.
Vlastnosti a výhody
Akumulátorový vyžínač Worx 20 V 30 cm je produkt s veľmi všestranným využitím. Využijete ju v záhrade aj na pozemku. Dá sa použiť ako orezávač aj orezávač. Prepínanie medzi týmito dvoma funkciami je veľmi rýchle a jednoduché. Použitie tohto modelu ako orezávača je navyše jednoduchšie vďaka gumeným kolieskam. Akumulátorový zastrihávač Worx poskytuje rez s priemerom tridsať centimetrov. Má nainštalovaný automatický podávač riadku. Efektívny motor zabezpečuje efektívnu prevádzku. Pre zastrihávač si musíte zakúpiť zodpovedajúcu batériu a nabíjačku. Nájdete ich v sortimente predajní Castorama. K dispozícii je aj mnoho ďalších funkčných elektrických nástrojov z tejto série.
- Nástroj 2 v 1: orezávač a orezávač
- Priemer rezu 30 cm
- Rýchla zmena medzi funkciami orezávača a orezávača
- Automatický podávač riadkov Command Feed
- Gumové kolieska podporujúce prácu omietača
- Nabíjačka a batéria PowerShare sa predávajú samostatne
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Strunový zastrihávač |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Worx |
| Dĺžka šnúrky | 3 m |
| Priemer čiary | 1,65 mm |
| Šírka rezu | 300 mm |
| Spôsob podávania | Automaticky |
| Funkcia okraja | Funkcia okraja |
| Napätie batérie | 20V |
| Vrátane batérií | Batérie sa predávajú samostatne |
| Kód produktu | 6924328306535 |

1850 + recenzí









