DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Ali-Flex Combo 1" hadica
Ali-Flex Combo 1" hadica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ali-Flex Combo 1" hadica3-7 dní6,38 €5,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovanú technickú hadicu môžete použiť na prepravu vody a iných kvapalín z rôznych nádrží. Sacie vlastnosti vám tiež umožnia zbierať kvapalinu z nižších oblastí - rybníkov alebo studní. Hadica je certifikovaná, čo znamená, že ju môžete použiť aj na rozvod čistej vody.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaná hadica je špeciálny výrobok na prepravu vody - budete ju používať na nasávanie. Môžete ho teda použiť na dodanie tekutiny na konkrétne miesto. Je schopný čerpať vodu zo studne alebo rybníka, ako aj iných typov nádrží - bude užitočný ako vo vašej domácnosti, na farme, tak aj vo vašom podnikaní. Sacia hadica je vyrobená z odolného PVC a vďaka certifikátu si môžete byť istí, že ju možno použiť aj na čisté tekutiny. Jeho dĺžka vám umožní pohodlne rozvádzať vodu aj na veľké vzdialenosti. Hadica je odolná voči vysokým aj nízkym teplotám, preto je vhodná pre vonkajšie použitie. Predajne Castorama ponúkajú široký sortiment ďalších technických hadíc.
- Vysoko kvalitný výrobok
- Široký rozsah prevádzkových teplôt
- Na prepravu tekutín
- Produkt certifikovaný Smernicou 10/2011, simulácia A, B, C; predaj na bežný meter
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Had |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fitt |
| Dĺžka hadice | 25 m |
| Veľkosť otvoru | 25 mm |
| Priemer produktu | 31 mm |
| Priemer produktu (imperiálny) | 1" |
| výška (cm) | 40 cm |
| séria | Aliflex |
| Typ hada | Špirála |
| Funkcie | Hadica Aliflex odolná voči rozdrveniu je certifikovaná na nasávanie a výdaj potravinárskych tekutín |
| Maximálna prevádzková teplota | 55 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 7 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -10 °C |
| Neobsahuje ftaláty | Neobsahuje ftaláty |
| Ochrana pred mrazom | Ochrana pred mrazom |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Transparentné s bielou špirálou |
| Hmotnosť (kg) | 7 kg |
| Kód produktu | 8011963730141 |

1850 + recenzí








