DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Antivibračná hadica Malec pompy.pl 60 cm s kolenom
Antivibračná hadica Malec pompy.pl 60 cm s kolenom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Antivibračná hadica Malec pompy.pl 60 cm s kolenom3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antivibračná hadica je určená na použitie vo vodovodných inštaláciách vo vnútri budov, pretože je ideálna na distribúciu vody pri nízkom tlaku. Toto riešenie môžete použiť na rozvod kvapalín do klimatizačných a vykurovacích zariadení. Výrobok vyrobený z gumy a oceľového opletu vám bude slúžiť dlhú dobu
Vlastnosti a výhody
Antivibračná hadica nájde uplatnenie v každej domácnosti. Toto je jeden z prvkov potrebných na dokončenie inštalácií, ktoré využívajú nízkotlakovú vodu. Môžete ho použiť napríklad pri rozvode tekutín do vykurovacích a klimatizačných zariadení. Výrobok je vyrobený z gumy a oceľového opletu - je teda mimoriadne tesný a odolný voči korozívnym účinkom vody a vyznačuje sa aj výbornou mechanickou pevnosťou. Vrkoč mu umožňuje udržiavať tvar bez toho, aby sa znížila jeho elasticita. V našom sortimente nájdete aj ďalšie typy hadíc, z ktorých si môžete vybrať modely, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Malec pompy.pl |
| Priemer produktu | 25,4 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | 1" |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 35 °C |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | 0 °C |
| Minimálna teplota vody | 0 °C |
| Zahrnuté | Hadica s kolenom |
| Materiál | Guma a oceľ |
| Kód produktu | 5907695670271 |

1850 + recenzí








