DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Antivibračná hadica Malec pompy.pl 70 cm s kolenom
Antivibračná hadica Malec pompy.pl 70 cm s kolenom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Antivibračná hadica Malec pompy.pl 70 cm s kolenom3-7 dní23,48 €19,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica slúži na vytváranie nízkotlakových spojov - je ideálna pre systém rozvodu vody do vykurovacích alebo klimatizačných zariadení. Zaisťuje vynikajúce pracovné výsledky po dlhú dobu, pretože je vyrobený z ocele a gumy, teda materiálov odolných voči mechanickému poškodeniu. Ponúkame rôzne príslušenstvo používané vo vodovodných inštaláciách
Vlastnosti a výhody
Antivibračná hadica bude užitočná vo väčšine budov, pretože je určená na vytváranie nízkotlakových spojov - umožňuje správny rozvod vody do vykurovacích a klimatizačných zariadení. Svojmu účelu bude perfektne slúžiť dlhú dobu, pretože je vyrobený z ocele odolnej voči mechanickému poškodeniu. Guma poskytuje produktu tesnosť, ktorá zabraňuje úniku prepravovanej kvapaliny. Spojenie je ukončené vsuvkou na jednej strane a polovičnou skrutkou na druhej strane, takže ho môžete jednoducho a rýchlo pripevniť na plánované práce. Súčasťou navrhovaného sortimentu sú aj ďalšie doplnky používané vo vodovodných systémoch, takže potrebné prvky jednoducho doplníte.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Malec pompy.pl |
| Priemer produktu | 25,4 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | 1" |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna prevádzková teplota | 35 °C |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | 1 °C |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Materiál | Guma a oceľ |
| Kód produktu | 5907695670288 |

1850 + recenzí








