DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Aqua Save červená dekoračná štiepka 50 l
Aqua Save červená dekoračná štiepka 50 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Aqua Save červená dekoračná štiepka 50 l3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevená štiepka je produkt používaný predovšetkým na dekoráciu pôdy, na ktorej sa vysádzajú ozdobné kvety. Prvok dodá vašej záhrade alebo záhonom v štvorcoch vhodné vizuálne hodnoty. Drevené štiepky sú zabalené v praktickom obale, takže ich ľahko prenesiete na správne miesto.
Vlastnosti a výhody
Drevená štiepka je ideálna na zatraktívnenie vašej domácej záhrady. Výrobok má predovšetkým dekoratívnu funkciu, pretože rozmiestnený medzi ihličnaté stromy alebo kríky robí okolie výrazným a atraktívnym. Štiepky sú vyrobené z drveného dreva, takže zabezpečia dostatočné prevzdušnenie pôdy a zabránia rastu buriny. Vďaka tomu zostane vaša záhrada dlho atraktívna bez ohľadu na ročné obdobie. Červená farba produktu Vám predovšetkým umožní personalizovať okolie tak, aby získal požadovaný charakter. Pri pobyte na pozemku alebo v záhrade sa potom budete cítiť príjemne. V ponuke je aj drevotrieska v iných farbách.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Štiepka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | AquaSave |
| Hrúbka aplikácie | 30 mm |
| Pokrytie | 1,5 m² |
| Štandardné | PN-EN 12580 |
| Typ kontajnera | Taška |
| Objem | 50 l |
| Zloženie | 100% mäkké drevo |
| Farebná skupina | Červená |
| Farba | Červená |
| Biologicky odbúrateľný | Biologicky odbúrateľný |
| Bezpečnostné informácie | Odporúča sa používať rukavice. Nemulčujte povrch bezprostredne pred možným dažďom. Mulčovanie sa odporúča vykonávať za suchého a slnečného počasia. Odporúča sa udržiavať vzdialenosť medzi mulčom a rastlinami - nezakrývajte základňu rastlín mulčom. Na povrchu mulča sa môžu objaviť saprofytické organizmy. Nepredstavujú hrozbu pre rastliny. Farbivo sa z výrobku do určitej miery vylúhuje, preto sa odporúča, aby čalúnený povrch neprišiel do kontaktu s betónovým povrchom, pretože by sa mohol zafarbiť. |
| Pokyny na skladovanie | Výrobok by sa mal skladovať na suchom, chladnom a tienenom mieste. Treba ho chrániť pred poveternostnými vplyvmi. Výrobok by sa mal skladovať v tesne uzavretej nádobe, mimo dosahu detí. |
| Vhodné ročné obdobie | Celý rok |
| Šírka nádoby | 450 mm |
| Približná hmotnosť | 15 kg |
| Kód produktu | 5907735200635 |

1850 + recenzí








