DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Aqua Save dekoratívna drevotrieska hnedá 50 l
Aqua Save dekoratívna drevotrieska hnedá 50 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Aqua Save dekoratívna drevotrieska hnedá 50 l3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevená štiepka je produkt, ktorý dodá vašej záhrade atraktívny vzhľad. V prvom rade zmes rozložíte na zem medzi rastliny, čím priestor zatraktívnite a vyjadríte. Štiepky sú vyrobené z dreva, takže pôde zabezpečia dostatočné prevzdušnenie, ktoré následne vytvorí vhodné podmienky pre vývoj rastlín.
Vlastnosti a výhody
Použitím ponúkanej hnedej dekoratívnej drevnej štiepky vo vašej záhrade priestor nadobudne vzhľad, aký si prajete. Ide o dokonalý prvok pre každého amatérskeho záhradníka a oplatí sa ho mať vo svojej domácej garáži. Produkt vám umožní vystaviť kríky a ihličnaté stromy rastúce vo vašej záhrade a zároveň zatraktívni okolie po celý rok. Nezanedbateľnou výhodou drevnej štiepky je materiál, z ktorého sú vyrobené – drvené drevo. Vďaka tomu sa po rozsypaní prípravku na zem pôda primerane prevzdušní – dokonale sa vyvinú kríky aj stromy. Okrem toho prípravok zabraňuje rastu buriny. V našom sortimente nájdete aj ďalšie dekoračné prvky do záhrady.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Štiepka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | AquaSave |
| Hrúbka aplikácie | 30 mm |
| Pokrytie | 1,5 m² |
| Štandardné | PN-EN 12580 |
| Typ kontajnera | Taška |
| Objem | 50 l |
| Zloženie | 100% mäkké drevo |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Biologicky odbúrateľný | Biologicky odbúrateľný |
| Bezpečnostné informácie | Odporúča sa používať rukavice. Nemulčujte povrch bezprostredne pred možným dažďom. Mulčovanie sa odporúča vykonávať za suchého a slnečného počasia. Odporúča sa udržiavať vzdialenosť medzi mulčom a rastlinami - nezakrývajte základňu rastlín mulčom. Na povrchu mulča sa môžu objaviť saprofytické organizmy. Nepredstavujú hrozbu pre rastliny. Farbivo sa z výrobku do určitej miery vylúhuje, preto sa odporúča, aby čalúnený povrch neprišiel do kontaktu s betónovým povrchom, pretože by sa mohol zafarbiť. |
| Pokyny na skladovanie | Výrobok by sa mal skladovať na suchom, chladnom a tienenom mieste. Treba ho chrániť pred poveternostnými vplyvmi. Výrobok by sa mal skladovať v tesne uzavretej nádobe, mimo dosahu detí. |
| Vhodné ročné obdobie | Celý rok |
| Šírka nádoby | 450 mm |
| Približná hmotnosť | 15 kg |
| Kód produktu | 5907735200659 |

1850 + recenzí








